Rozkvétání ženy

Personal space conditioner, česky aura esence ve verzi Rozkvétání ženy 2020, je má autorská esence, kterou jsem vytvořila se záměrem podpořit ženy v tom, co potřebují, aby kvetly ony i jejich život. Podporuje mimo jiné uzemnění, napojení, propojení s posvátným prostorem v sobě a mnoho dalšího. Výluh z 13 květů z Brdských lesů je speciálně zpracován, jsem autorkou toho postupu, účinek jde zejména na energetickou úroveň, ta receptura nicméně podpoří i fyzickou rovinu.. Rozkvétání je vysokovibrační esence, která se aplikuje do aury (náš energetický obal) a miluje ho řada žen.

V tuto chvíli existuje Rozkvétání v 7 barevných provedeních a se specifickou vůní pro každou verzi. Každá barva funguje trochu jinak, barva, vůně a záměr v tomto případě "říká" esenci, kde především má působit a zvýrazňuje účinky některého z květů, které tvoří základ esence.

Získat můžete buď jednotlivé barevné verze, nebo sady:

Rozkvétání ženy ve čtyřech provedeních pro čtyři fáze cyklu. Červená (Jsem energická), Korálová (Jsem kreativní a sexy), Růžová (Jsem milující) a Bílá (Jsem napojená). Tato sada je velmi ženská, voní po růžích a dalších květech, každá z barev jinak.

Rozkvétání ženy ve verzi zcela nové, minimalistické, nazvané Well-being, která obsahuje verzi žlutou (Radost), zelenou (Prostor, lehkost, důvěra), tyrkysovou (Svoboda) a čirou (Vize, víra). Vůně je velmi lehká, minimalistická, sada vznikla s jediným záměrem - vnést více lehkosti do našich životů.

K oběma sadám dostanete e-mailem průvodní slovo k esencím a způsobu jejich použití a meditaci pro hlubší práci s nimi.

Chci rozkvést