Reference

Petra Fetrová

Tvůrkyně přírodních zahrad

reference Energetické vyladění

Rozhovor se Šárkou Hájkovou plynul od začátku bez zádrhelů a úžasně příjemně. Řešila jsem hlavně přehlcení, nedostatek energie, pocit, že nestíhám a že na podnikání nemám.

Vhodně položenými otázkami, co dělám a co jsem doteď dokázala, dostatečně nahlodala můj pocit nedostatečnosti. Dostala jsem rady, jak pracovat s energií, jak začít den, jak si určit cykličnost a pracovat s ní.

Naučila mě, že energie, s kterou věci dělám, se do výsledku také projeví. Ač je to logické, mně to do té doby nedošlo.

Pomohla mi najít a uvědomit si můj zdroj síly!

Dotkly jsme se také tématu mého vztahu k penězům a možnostem dalšího rozvoje podnikání!

Na konci rozhovoru shrnula a pracovala s mými největší strachy, které z našeho povídání vyplynuly. Bylo zvláštní už slyšet vše řečené nahlas a takto shrnuté. Okamžitý výsledek bylo uvolnění těla.

A jelikož píši referenci po delší době, musím říct, že od té doby mám opravdu více energie - pořád jsem čekala nějaký ten velký propad, ale ono nic!

Na sebevědomí stále pracuji a lepší se to. Nestíhám pořád stejně, ale to je tím, že chci vše najednou a hned. Takže se učím trpělivosti a podle jejích rad se snažím odhalit priority, které právě mám.

Prostě ideálně strávené 2,5 hodiny. A už se těším, že si objednám další, tentokrát přímo osobní. Protože já si za to stojím.

Za vše, Šárka Hájková děkuji!

https://zahradaspetrou.cz

Michaela Hůlková

Na rodičovské dovolené 

Naše společné online sezení proběhlo asi před měsícem a trvalo 2,5 hodinky, což uteklo hrozně rychle, protože se Šárkou se moc dobře povídá. Bylo to otevřený a příjemný, probraly jsme spoustu témat, jak byznys nápady (určitě jsem dostala nový vhled), různé bloky a nastavení (zejména finanční). Určitě mi rozhovor pomohl posunout se dál a spoustu věcí si uvědomit.

Pak jsem si lehla a Šárka začala "čistit", odbourávala různé bloky a pak jsme i vizualizovaly. Pro mě je těžko pochopitelný, jak to celý funguje, ale maximálně jsem jí věřila a snažila se postupovat, jak mi říká. Po sezení jsem byla dost vyčerpaná a i tak zvláštně mi "vibroval" mozek-asi jak se snažil pochopit, co se dělo

Šárku rozhodně DOPORUČUJI pro všechny, koho zajímá práce s energií, ale i odbourání bloků a uvědomění si vlastní síly a zlepšení sebedůvěry. Je přede mnou ještě kus práce, ale díky Šárce a i dalším rebelkám vím, že jsem na dobré cestě. Díky Šárko a věřím, že se nevidíme naposledy 

Hana Beranová

Copywriterka

reference terapeutická sezení

Šárka je ten typ ženy, co vám jemně, ale účinně změní život k lepšímu. Děkuju za všechny posuny, které mi umožnily být šťastnější ženská, s kterou se mým bližním líp (neříkám snáz ) žije. 

Petra Synková

Učitelka v MŠ

Již samotné setkání se Šárkou je pro mě terapie. Vždy mě mile a vstřícně přijme, vyslechne trpělivě, co mám za problém a společně ho probereme. Pomáhá mi její náhled, který mě motivuje dívat se na věc z jiného úhlu a pochopit, proč se co děje.

A "Bars" jsou pak třešničkou na dortu. Často se ponořím do hluboké relaxace a po jejich skončení se cítím uvolněně, lehce a mám pocit, že mám jasno. A poznají to na mě i doma. :-) 

Acces bars na mě nefunguje jako mávnutí kouzelného proutku. Je to pozvolná nenápadná změna. Ale když se ohlédnu zpět, tak za tu dobu, co se se Šárkou setkávám, je ze mě jiný člověk."