Podpora pro byznys

Zařídit, aby se klient s námi, našimi produkty a naší značkou cítil dobře, aby se vracel, je cílem každého, kdo něco prodává. Skvělou cestou, jak zařídit, aby si nás zákazník pamatoval, jsou vůně. Můžeme tady jít v zásadě dvěma cestami. Jedna je používat náhodně vůně, které jsou příjemné Vám i Vašim klientům a zajistit tak, aby se u Vás cítili dobře. Ta druhá je výrazně sofistikovanější a je jí používání tzv. brandové vůně.


Brandová vůně

Co je brandová vůně? Je to na míru připravená vonná směs, která odráží hodnoty, styl a celkové ladění Vaší značky. Na rozdíl od vůně osobní, která je a vždy bude jen Vaše, brandová vůně je vůní, kterou šíříte a sdílíte. Její působení probíhá na dvou rovinách:

  • majiteli značky, tedy Vám, umožňuje cítit větší spojení se svou značkou, lépe ji vnímat a reagovat na to, co od Vás potřebuje
  • zákazníkovi jednak na emoční rovině předává zprávu o tom, s kým má tu čest a jednak u něj dochází k vytvoření paměťové vonné stopy, která je přímo spojená s Vaší značkou a produkty.

Brandová vůně je jednou z cest, jak se nesmazatelně zapsat do povědomí klientů, ukázat, kdo jste a odlišit se od konkurence. Způsob použití brandové vůně se odvíjí od specifik Vašeho byznysu, jinak bude vypadat u těch, které mají provozovnu, jinak u těch, které prodávají fyzické produkty a zcela jinak u těch, které prodávají on-line produkty. 

V případě zájmu o brandovou vůni mě kontaktujte a společně najdeme řešení na míru Vám a potřebám a možnostem vaší značky. Prostorové aromatikum na míru

Rádi byste podpořili svůj byznys a brandová vůně není ta správná cesta? Cítíte, že by prostoru, ve kterém pracujete prospělo energetické provzdušnění, vyčištění? Připravím na míru vaší kanceláři, provozovně prostorové aromatikum, které kromě vůně pomůže podpořit kvality, které v ní postrádáte a zvýraznit ty, kterými disponuje. Potřebuji jen pár informací o vás, vaší práci a místě, kde pracujete a vytvořím vonnou esenci pro váš pracovní prostor. Podpoří lehkost a plynutí a možná ještě něco navíc. V rámci této služby získáte 100 ml aromatika (100% éterické oleje, vysokoprocentní alkohol, voda) ve skleněné lahvičce s rozprašovačem

Vaše investice do prostorového aromatika na míru je 777 korun bez poštovného, lahvičku vám znovu s radostí naplním za 555 korun bez poštovného.