Osobní kotvy

Osobní kotva je něco, co nám umožňuje zůstat v naladění na svou cestu a svou vizi i v rámci každodennosti a výzev, které přináší. Znáte to taky? Když procházíte terapií, sezením, když integrujete zase část toho, co vás blokovalo, cítíte se nabuzení a přesvědčení o tom, že vše zvládnete hravě. Uplyne pár dnů, začnou přicházet komplikace a zkoušky a vaše odhodlání střídají strach a pochyby. Kotva je něco, co nám pomůže zůstat ve spojení s naší cestou a věřit, že vše pracuje pro náš záměr, ač to tak nemusí aktuálně vypadat. Kotva je hvězda, která nás vede, když bloudíme. Vyberte si tu správnou pro vás. 


Osobní vonná esence

Osobní vonná esence na podporu záměru má nový kabátek, pod kterým najdete: 

- osobní vonnou esenci připravenou pro Vás na míru z kvalitních 100% éterických olejů

- "Rodný list" esence, ve kterém se dozvíte, kdy vznikla a z jakých složek byla vytvořená 

- nahrávku s povídáním o esencích, jejich vzniku a o tom, jak ji používat a nepoužívat

- nahrávku s povídáním o Vaší esenci, jejím poselství a významu jednotlivých složek

- nahrávku s vizualizací, která Vám umožní propojit esenci s Vaším záměrem, se kterou můžete opakovaně pracovat 

- afirmační kartičku na míru 

- Personal space conditioner v limitované edici Rozkvétání ženy, který Vás podpoří při zvládání realizace Vašich záměrů v každodennosti (lahvička 10 ml v barvě dle vlastního výběru)

- nahrávku popisující Rozkvétání ženy a nahrávku meditace pro hlubší práci s touto esencí

Vaše investice je 2222 korun včetně poštovného. 

Pokud chcete kromě esence mou podporu pro vás a váš záměr, můžete si objednat balíček, který obsahuje Osobní vonnou esenci a službu, kterou nabízím i samostatně pod názvem S.T.A.Y. with Šárka, tento balíček je zvýhodněný a vaše investice do něj činí 3522 korun při objednání do 31.12.2020, poté 3988 korun.


Personal space conditioner Rozkvétání ženy

Personal space conditioner, tedy kondicionér osobního prostoru, čili aury ve verzi Rozkvétání ženy 2020 je má autorská esence, kterou jsem vytvořila se záměrem podpořit ženy v tom, co potřebují, aby kvetly ony i jejich život. Podporuje mimo jiné uzemnění, napojení, propojení s posvátným prostorem v sobě a mnoho dalšího. Výluh z 13 květů z Brdských lesů je speciálně zpracován, jsem autorkou toho postupu, účinek jde zejména na energetickou úroveň, ta receptura nicméně podpoří i fyzickou rovinu.. Rozkvétání je vysokovibrační esence, která se aplikuje do aury (náš energetický obal) a miluje ho řada žen. 

V tuto chvíli existuje Rozkvétání v 7 barevných provedeních a se specifickou vůní pro každou verzi. Každá barva funguje trochu jinak, barva, vůně a záměr v tomto případě "říká" esenci, kde především má působit a zvýrazňuje účinky některého z květů, které tvoří základ esence. 

Získat můžete buď jednotlivé barevné verze, nebo sady:

Rozkvétání ženy ve čtyřech provedeních pro čtyři fáze cyklu. Červená (Jsem energická), Korálová (Jsem kreativní a sexy), Růžová (Jsem milující) a Bílá (Jsem napojená). Tato sada je velmi ženská, voní po růžích a dalších květech, každá z barev jinak.

Rozkvétání ženy ve verzi zcela nové, minimalistické, nazvané Well-being, která obsahuje verzi žlutou (Radost), zelenou (Prostor, lehkost, důvěra), tyrkysovou (Svoboda) a čirou (Vize, víra). Vůně je velmi lehká, minimalistická, sada vznikla s jediným záměrem - vnést více lehkosti do našich životů.

K oběma sadám dostanete e-mailem průvodní slovo k esencím a způsobu jejich použití a meditaci pro hlubší práci s nimi.

Vaše investice je 555 korun bez poštovného za jednu sadu (4x10 ml). Balíček obou sad si cením na 900 korun. Jedna barevná verze ve velkém 50 ml balení (vhodné například pro využití na seminářích, ženských kruzích, cvičení apod.) je za 588 korun.

V.I.P. verze - Personal space conditioner na míru  

Patří do stejné série jako známé Rozkvétání ženy, v tomto případě je ovšem tvořen Vám na míru. Základem pro tuto esenci je celkem 28 samostatných výluhů z květů, stromů a bylin z Brd. Tvoří unikátní systém, jednotlivé rostliny jsem pro tyto potřeby popsala úplně jinak a to, co mě zejména zajímalo, bylo, jaké kvality nesou a jak nás mohou podpořit. Rostliny zpracovávám specifickým způsobem, který vyžaduje jen velmi malé množství rostlinného materiálu, je tedy velmi šetrný k přírodě. Proces přípravy umožňuje, aby působení esencí šlo zejména na energetickou rovinu, zasahuje však i na úroveň fyzickou, kde pomáhá sanovat to, co je třeba.

Co od PSC na míru čekat?

֍ Zacelení energetického obalu těla a lepší kontrola vlastních hranic

֍ Vytvoření prostoru pro objevování sebe a toho kdo jsme

֍ Lepší naladění na naše potřeby

֍ Propojení s našimi dary, talenty a jejich objevování

֍ Integrace "negativních" aspektů naší osobnosti

֍ Zvýšení míry využívání našeho potenciálu, každé % navíc dělá velký rozdíl

֍ Zlepšení sebepřijetí, sebelásky֍ A pro každou z nás mnoho dalšího dle aktuální situace

Esence vznikly proto, že jsem chtěla nástroj, který v lehkosti, radosti umožní vyjít vstříc té nejdůležitější bytosti v našem životě - k nám samotným, bez nutnosti stále něco čistit a řešit. My jsme zdroj všeho dalšího v našem životě a často mnohem víc, než se měnit, přinese se zcela přijmout a prostě být.

Služba obsahuje:

cca 60 minutovou konzultaci vstupní, na základě které pak PSC připravím

- 50 ml individuálně připraveného PSC a 10 ml skleněný flakon do kabelky

- 2x 30 minutová konzultace v rozmezí 2 a 4 týdny od doručení pro podporu, integraci atd.

- Vizualizaci na propojení s nekonečným potenciálem jako mp3

V rámci této služby propojuji své znalosti profesní (vystudovala jsem farmacii, bylinky a technologie přípravy léků atd. patří mezi státní zkoušky, za kvalitu tedy ručím), zkušenosti terapeutické a vidanté schopnosti, které mi umožňují načítat si mnoho informací, které v herbářích a na internetu nenajdete. Nebo vlastně ano - na tom Vesmírném. 

Vaše investice je 3000 korun včetně poštovného. 


Combo balíčky

Chcete zkombinovat osobní vonnou esenci s některým z Personal space conditionerů? Pak si vyberte z těchto zvýhodněných balíčků:

Osobní vonná esence + jedna sada Rozkvétání ženy: 2600 Kč včetně poštovného

Osobní vonná esence + obě sady Rozkvétání ženy: 2900 Kč včetně poštovného

Osobní vonná esence + Personal space conditioner na míru: 4900 Kč včetně poštovného

Pro jiné kombinace položek menu mě, prosím, kontaktujte.