Orákulum energetické tvorby

22.3.-12.4.2021

Magický průvodce: dvaadvacet elegantních kroků k radostnému životu 

E-mailový kurz & uzavřená FB skupina     

        


Tvořit svůj vlastní život je jednoduché, když víte jak na to. Nástroji, které jsou k tomu třeba, máte k dispozici odjakživa, jen vám nikdo neřekl, jak je používat, abyste tvořili to, co žít chcete a ne naopak. 


Víte, že jste tvůrci své reality, ovšem ne vždy víte, jak a čím ji tvoříte?

Vždy, když si myslíte, že už vás nic nezastaví, zničehonic se vynoří nějaká katastrofa, která vyžaduje okamžité řešení?

Občas si říkáte, že byste se nejradši na vše vykašlala a žila normální život, jako ti okolo vás? 


Pak vás zvu na společnou cestu, díky které pochopíte:

 • základní principy tvorby vlastní reality
 • jak změnit to, co žít nechcete
 • že radost a lehkost můžete zažívat kdykoliv, bez ohledu na okolnosti
 • že za životem snů stojí "pouze" vědomá práce s nástroji, které většina lidí používá nevědomě

Do kurzu jsem vydestilovala ty nejdůležitější poznatky a zkušenosti, které jsem prakticky i teoreticky získávala víc než 10 let. Dostanete opravdu funkční základ, a když tyto principy uvedete do praxe, rychle uvidíte výsledky. A těch 10 let máte k dobru na realizaci svých snů.

Co vám kurz přinese? 

Získáte především:

 • jasný a univerzální návod aplikovatelný na jakoukoliv životní oblast, který byste si přála dostat mnohem dřív, možná místo slabikáře
 • důvěru v sebe, své schopnosti
 • budete vědět, jak si poradit v jakékoliv situaci v budoucnu, i bez mé podpory, kterou v průběhu kurzu budete mít
 • nebudete opakovat chyby, které jsem musela udělat, abych pochopila, jak TO funguje a jak ne
 • čas, který byste věnovala hledání cesty metodou pokus/omyl či čtení mnoha příruček a textů, máte k dobru na tvorbu
 • pocit lehkosti, plynutí a důvěry v život

I netvořit je tvorba, i nevolit je volba. 


PRINCIPY, NA KTERÝCH JE KURZ POSTAVEN

JEDNODUCHOST

Všechny informace jsem zasadila do jednoduchého a tisíciletími prověřeného rámce - velké arkány tarotu, kterou jsem použila jako základ. Vznikl tak systém, který bude dávat smysl typům logickým a zároveň umožní vnímat energii typům intuitivním.

VARIABILITA

Lekce jsou členěny tak, že si samy volíte, jak do hloubky chcete jít. Kurz bude skvěle fungovat, i když se rozhodnete osvojit si "jen" základ. Ovšem zároveň nabízí informace a inspiraci pro ty, které chtějí jít víc do hloubky. Součástí některých lekcí budou reálné příběhy, které názorně ukazují, jak daný princip funguje v praxi.

ATRAKTIVNÍ OBSAH

Mým cílem vždy je atraktivní design i obsah, tak aby kurz jednak přinášel nové pohledy a inspirace a jednak jste se bavily a líbil se vám, protože věřím tomu, že tak si z něj odnesete nejvíc.

INTERAKTIVITA

Po celou dobu budete moci pokládat otázky a vytěžit tak pro sebe maximum. Kromě mých odpovědí získáte zpětnou vazbu od dalších žen ve skupině na FB.


Obsah a cena kurzu

Délka kurzu je 22 dnů

 • 22 lekcí každé ráno e-mailem a ve skupině, každou lekci dostanete také namluvenou jako audio nahrávku
 • uzavřená skupina na Facebooku, kde probíhá sdílení, odpovídám na otázky, každý týden ještě navrch proběhne živé vysílání, které tvořím na základě dotazů a kde se dozvíte další zajímavé souvislosti
 • má péče a podpora ve skupině celých 22 dnů a dva týdny navrch
 • e-maily a audio nahrávky vám zůstávají navždy
 • skupina zůstane otevřená do 22.4.2021, pak ji archivuji, obsah budete mít k dispozici napořád, jen již nebude možné přidávat a komentovat příspěvky

Vaše investice do kurzu je 1444 korun. 


Jako vědomý tvůrce jste nositelem změny, kterou chcete vidět ve světě. 


FAQ

Musím znát tarot, abych kurz pochopila?

Tarot je pouze rámec, do kterého informace zasazuji. Obejdete se bez jeho znalosti, vykládat karty nebudeme.

Kolik času budu na kurz potřebovat?

Podle toho, jak moc se v lekcích rozhodnete jít do hloubky. Na základ vám bude stačit 20 minut denně a naprosto si s ním v praxi vystačíte.

Jak dlouho budu mít materiály k dispozici?

E-maily, nahrávky a obsah skupiny vám zůstanou napořád. Diskuze se budete moci účastnit 22 dnů plus 2 týdny.

Co když zjistím, že to není pro mě?

Máte 3 dny na to, abyste zjistila, jestli vám vyhovuje forma kurzu. Pokud mi dáte do 3 dnů vědět, že kurz není pro vás, vrátím vám peníze. 


Proměňte v roce 2021 své sny ve skutečnost. 


Kdo jsem?

Jmenuji se Šárka Hájková, jsem alchymistka a milovnice vůní a energetické tvorby. Díky principům, které jsem shrnula v kurzu, jsem, bez jakýchkoliv znalostí manažerských, ekonomických či jiných relevantních, postavila z nuly obdivovanou společnost s ročním rozpočtem 17 milionů korun a vyladila veškeré vztahy s lidmi, kteří jsou součástí mého života. Stále se učím, nicméně nikoliv cestou dramat a traumat, postupně je nahrazuje lehkost, radost a hojnost. Mým hlavním darem duše je Síla a proto nejraději pracuji tak že své klienty posiluji v tom, aby si dokázali poradit sami, a dávám jim nástroje, které jim to ulehčí. A přesně to je hlavní cíl tohoto kurzu.

Co o kurzu říkají ti, co ho absolvovali? 

Za mě: jednička s hvězdičkou, i se dvěma!! Všechno moc hezky shrnuto, těšila jsem se na každý nový den, že si počtu. Za tím množstvím informací je vidět velmi hluboká zkušenost a roky praxe. Ale i to, jak bylo všechno komplexně poskládané!! A úplné. Mohla by se z toho zrovna vydat i kniha a nemuset přidat ani písmenko. Má to hodně velkou hloubku a zapadá mi to do procesu, kterým teď procházím.Kdybych měla říct, co by šlo zlepšit, tak teda vůbec nevím. Bylo to dokonalé. Moc děkuju, Šári.

Hana Machů

Z kurzu jsem nadšená . Rozhodla jsem se v podstatě na poslední chvíli, protože jsem cítila, že to je prostě TO ONO, co teď potřebuji. A bylo. Udělalo mi to neskutečně dobře psychicky, začala jsem se cíleně zaměřovat na věci, díky kterým jsem většinu času ve vysokých vibracích a cítím, jak to všechno jede, jak jsem ve flow. Určitě se budu k jednotlivým lekcim vracet a jsem si jistá, že pokaždé objevím něco nového . Ještě jednou MOC DĚKUJI, Šárinko, nesmírně mi sedí tvůj způsob práce, je to pro mě takové pohlazení a jemné nasměrování tam, kde už to znám, jen na to občas pozapomenu .

Pavlína Šalamounová

Šárko, věděla jsem, že u tohoto kurzu chci být, protože ho tvoříš Ty a bude to velké. Děkuji, JE TO VELKÉ. Budu se k materiálům vracet, teď jsem pracovala intuitivně a přitáhlo si mě několik karet, ty však stály za to. Co se týká textů a souvislostí, jsem v úžasu, jakou šíři dokážeš pojmout a srozumitelně formulovat. Forma audio nahrávek je pro mě úplně nová a občas jsem ji také ráda využila, ač text je za mě "jistota". Moc jsem si užívala i vyladěnou vizuální podobu materiálů. Děkuji Ti za kurz. A vysloveně praktický přínos? Vytáhla jsem své zaprášené Osho Karty...

Anna Novotná

Protože Šárku znám z online prostředí už nějakou dobu, ani chvíli jsem neváhala a do kurzu vstoupila s poměrně velkým očekáváním. No...a Šárka i Vesmír ho předčili. Samozřejmě vše bylo precizně připraveno, ale ráda bych vypíchla krásné pracovní listy a pro mě velkým bonusem byly audionahrávky. Nejenže má Šárka uklidňující hlas, ale daly se poslouchat třeba hned ráno v autě a pak už jsem celý den pozorovala synchronicity a mohla přemýšlet a užívat si to. Všechno mi hezky zapadalo a bylo pro mě pochopitelné, ale zároveň vím, že si to za nějaký čas pročtu znovu a opět mi to dá nový rozměr. Já moc děkuji Šárka Hájková a opravdu ze srdce doporučuji!

Michaela Hůlková

Šárko, moc děkuji za skvělý kurz. Před přihlášením mě trochu děsilo navázání na tarot, bála jsem se pro mě nepochopitelných karet jako Pět holí apod. Ale nakonec tam pro mě žádné nepochopitelné karty nebyly a naopak mi návaznost na tarot a cestu Blázna přišla velmi návodná, příjemná a srozumitelná. Naučila, zopakovala a vyjasnila jsem si použití řady skvělých technik na tvorbu své reality a s radostí je konečně více používám. Mám v plánu si vytisknout Tvé texty, znovu si je projít a v klidu si tam vyznačit a shrnout ty (pro mě teď) nejvýznamnější věty a techniky, abych se k informacím mohla i nadále snadno vracet. Moc děkuji.

Eva Vojtěchovská

Velmi děkuji za krásný a inspirující kurz. Předčil má očekávání. Úžasné zpracování, podklady a nahrávky jsou úplně nej. Krásně to doladí, navíc to má zase jinou energii, zamyšlení a Šárka má příjemný hlas. Překvapilo mě a samozřejmě mile, jak se dá pojmou tarotový výklad a jaké vhledy může přinést. Pro mě bezkonkurenční pojetí. Neměla jsem prostor sice věnovat tomu tolik času, kolik bych si představovala, ale i tak tam byla velká uvědomění a rozhodně nezbývá než vyslyšet volání a pokračovat dál sama jsem zvědavá, kam mě to dovede a co mi to přinese. Děkuji a těším se.

Andrea Vaňková

Za mě pecka! Ostatně jako vždy ze strany Šárky skvěle odvedená práce! Vše krásně srozumitelně vypracované do detailu Prošla jsem pár on line kurzů, ale takovou péči jsem nedostala nikde. Upřímně, všude to bylo za moc peněz málo muziky, tady přesně naopak!Protože mi během kurzu Vesmír postavil další výzvu, trošku jsem pokulhávala s materiály, pročítala se zpožděním. To ale nevadí, vše si pečlivě a ráda projdu v klidu znovu.Děkuji ti Šári. 

Lenka Samková

Já také moc děkuji za nádherný kurz, i já jsem ušla s Bláznem pěkný kus cesty. Dozvěděla jsem se dooost nových informací, ikdyž tarot jako takový znám a tahám si denní karty. Ale takto poskládaný celý příběh je prostě nádhera. Moc oceňuji i ty nahrávky, protože mluvené slovo má úplně jinou váhu a hlavně, po celodenním koukání do PC, prostě ráda zavřu oči a jen poslouchám. Informace využiji určitě i pro svoji další práci s tarotem, už tam vidím i jiné souvislosti. Moc děkuji. 

Katka Teplá

Z celého srdce moc děkuji za dobře připravený, strukturovaný kurz. Odnesla jsem si spoustu informací a hodně mne to posunulo. Myslím si, ze pro každou z nás to muselo být určitým posunem v jeho rozvoji, i když jsme každá v jiné fázi. Ale troufám si říci, ze každý pro sebe našel to podstatné. Máš krásnou čistou energii v sobě, příjemný a uklidňující projev a to provázání na příběh Blázna a i určitý storyteling, to mně hodně bavilo. Jsem vděčná za to, že jsem Tě potkala virtuálně a těším se, že třeba i někdy osobně. 

Romana Zina Massy


TŘEŠNIČKY NA DORTU

Měla bych tedy správně napsat "třešničky na kurzu", to by ovšem nebylo ono. Jsem přesvědčená o tom, že Orákulum energetické tvorby vlastně šperkovat nepotřebuje. Dva bonusy jsem si pro vás nicméně  připravila. Krásně totiž celý kurz doplní. Co to je? 

Tiskové PDF s kartičkami, které, když si vytisknete a nastříháte, můžete si nosit s sebou a vytáhnout, kdykoliv budete potřebovat podporu. 

Voucher na 25 % slevu na jakoukoliv z mých esencí.

Obě třešničky vám umožní zůstat stále v napojení na svůj proud. A o tom to vlastně všechno je. 

Zároveň máte možnost si kurz zakoupit v balíčku s osobní konzultací. 

Máte ještě nějakou otázku? Napište mi na e-mail haj.sarka@gmail.com.


Principy energetické tvorby reality byly tisíce let dostupné pouze zasvěcencům. Ti je předávali dál, ovšem výhradně cestami, které vyžadovaly určitou úroveň vhledu a pochopení souvislostí. Uvnitř už dlouho vím, že jedním z těch šifrovaných klíčů k tvorbě naší reality je tarot. Ve skutečnosti tady není proto, aby nám pomohl budoucnost předpovídat. Je tady proto, aby nám pomohl naši budoucnost tvořit. Chcete zjistit víc? Těším se na vás v kurzu!