Orákulum energetické tvorby

11.1.-1.2.2021

Magický průvodce: dvaadvacet elegantních kroků k radostnému životu 

E-mailový kurz & uzavřená FB skupina     

        


Tajemství tvorby vaší reality spočívá ve způsobu, jakým zacházíte s nástroji, které máte k dispozici odjakživa. Ukážeme si, jak je použít tak, abyste tvořili to, co žít chcete a ne naopak. 


Už chápete, že jste tvůrci své reality, ovšem ne vždy víte, jak a čím ji tvoříte?

Vždy, když si myslíte, že už vás nic nezastaví, zničehonic se vynoří nějaká katastrofa, která vyžaduje okamžité řešení?

Občas si říkáte, že byste se nejradši na vše vykašlala a žila normální život, jako ti okolo vás? 


Pak vás zvu na společnou cestu, díky které pochopíte:

 • základní principy tvorby vlastní reality
 • jak změnit to, co žít nechcete
 • že radost a lehkost můžete zažívat kdykoliv, bez ohledu na okolnosti
 • že za životem snů stojí "pouze" vědomá práce s nástroji, které většina lidí používá nevědomě

Do kurzu jsem vydestilovala ty nejdůležitější poznatky a zkušenosti, které jsem prakticky i teoreticky získávala víc než 10 let. Dostanete tedy opravdu funkční základ, a když tyto principy uvedete do praxe, rychle uvidíte výsledky. 

Co vám kurz přinese? 

Získáte především:

 • jasný a univerzální návod aplikovatelný na jakoukoliv životní oblast, který byste si přála dostat mnohem dřív, možná místo slabikáře
 • důvěru v sebe, své schopnosti
 • budete vědět, jak si poradit v jakékoliv situaci v budoucnu, i bez mé podpory, kterou v průběhu kurzu budete mít
 • nebudete opakovat chyby, které jsem musela udělat, abych pochopila, jak TO funguje a jak ne
 • čas, který byste věnovala hledání cesty metodou pokus/omyl či čtení mnoha příruček a textů, máte k dobru na tvorbu
 • pocit lehkosti, plynutí a důvěry v život

I netvořit je tvorba, i nevolit je volba. 


PRINCIPY, NA KTERÝCH JE KURZ POSTAVEN

JEDNODUCHOST

Všechny informace jsem zasadila do jednoduchého a tisíciletími prověřeného rámce - velké arkány tarotu, kterou jsem použila jako základ. Vznikl tak systém, který bude dávat smysl typům logickým a zároveň umožní vnímat energii typům intuitivním.

VARIABILITA

Lekce jsou členěny tak, že si samy volíte, jak do hloubky chcete jít. Kurz bude skvěle fungovat, i když se rozhodnete osvojit si "jen" základ. Ovšem zároveň nabízí informace a inspiraci pro ty, které chtějí jít víc do hloubky. Součástí některých lekcí budou reálné příběhy, které názorně ukazují, jak daný princip funguje v praxi.

ATRAKTIVNÍ OBSAH

Mým cílem vždy je atraktivní design i obsah, tak aby kurz jednak přinášel nové pohledy a inspirace a jednak jste se bavily a líbil se vám, protože věřím tomu, že tak si z něj odnesete nejvíc.

INTERAKTIVITA

Po celou dobu budete moci pokládat otázky a vytěžit tak pro sebe maximum. Kromě mých odpovědí získáte zpětnou vazbu od dalších žen ve skupině na FB.


Obsah a cena kurzu

Délka kurzu je 22 dnů

 • 22 lekcí každé ráno e-mailem a ve skupině, každou lekci dostanete také namluvenou jako audio nahrávku
 • uzavřená skupina na Facebooku, kde probíhá sdílení, a můžete pokládat otázky
 • má péče a podpora ve skupině celých 22 dnů a dva týdny navrch
 • e-maily a audio nahrávky vám zůstávají navždy
 • skupina zůstane otevřená do 14.2.2021, pak ji archivuji, obsah budete mít k dispozici napořád, jen již nebude možné přidávat a komentovat příspěvky

Vaše investice do kurzu je 999 korun při objednání do 31.12.2020 a 1222 korun při objednání do 10.1.2020. 


Jako vědomý tvůrce jste nositelem změny, kterou chcete vidět ve světě. 


FAQ

Musím znát tarot, abych kurz pochopila?

Tarot je pouze rámec, do kterého informace zasazuji. Obejdete se bez jeho znalosti, vykládat karty nebudeme.

Kolik času budu na kurz potřebovat?

Podle toho, jak moc se v lekcích rozhodnete jít do hloubky. Na základ vám bude stačit 20 minut denně a naprosto si s ním v praxi vystačíte.

Jak dlouho budu mít materiály k dispozici?

E-maily, nahrávky a obsah skupiny vám zůstanou napořád. Diskuze se budete moci účastnit 22 dnů plus 2 týdny.

Co když zjistím, že to není pro mě?

Máte 3 dny na to, abyste zjistila, jestli vám vyhovuje forma kurzu. Pokud mi dáte do 3 dnů vědět, že kurz není pro vás, vrátím vám peníze. 


Proměňte v roce 2021 své sny ve skutečnost.


Kdo jsem?

Jmenuji se Šárka Hájková, jsem alchymistka a milovnice vůní a energetické tvorby. Díky principům, které jsem shrnula v kurzu, jsem, bez jakýchkoliv znalostí manažerských, ekonomických či jiných relevantních, postavila z nuly obdivovanou společnost s ročním rozpočtem 17 milionů korun a vyladila veškeré vztahy s lidmi, kteří jsou součástí mého života. Stále se učím, nicméně nikoliv cestou dramat a traumat, postupně je nahrazuje lehkost, radost a hojnost. Mým hlavním darem duše je Síla a proto nejraději pracuji tak že své klienty posiluji v tom, aby si dokázali poradit sami, a dávám jim nástroje, které jim to ulehčí. A přesně to je hlavní cíl tohoto kurzu.

Co o mně říkají? 

Mám za sebou absolvování 4 telefonických konzultací, které jsem si dopřála v rámci Šárčiny nabídky. Se Šárkou spolupracuji moc ráda. Její citlivý přístup a zájem, do kterého Vás zahrne jako do hřejivé deky. Její pochopení pro Vaši situaci, ať je jakákoliv. Její jemné vedení, které se blíží spíš provázení a při kterém máte pocit, že jste si na všechno přišla sama. A přímý kopanec ve chvíli, kdy to vážně potřebujete. 

Naše konzultace přišly v pravou chvíli, kdy mám na bedrech provoz celé firmy, rodiny a všeho ostatního kvůli zdravotním komplikacím mého muže. Šárka mi pomohla se zklidnit, srovnat priority, uvědomit si, že to nejdůležitější pro sebe jsem já. Teď zvládám vše v klidu, mám dost sil, rodina funguje, firmu zvládám s přehledem (i její raketový růst), nevrčím, neječím a doma vládne pohoda. A muž se uzdravuje.

Tamara, majitelka e-shopu

Šárky služby jsem využila už poněkolikáté. Její služba S.T.A.Y. with Šárka, se mi trefila právě do období, kdy jsem o sobě pochybovala. Strašák toho, zda jsem dostatečně kvalifikovaná, krásně vyvrátila tím, že rozebrala mé vnitřní bloky a potřebu mít "papír se štemplem". Ukázala mi možnosti, kterými se mohu vydat. Vycítila, kde se necítím jistá a kde se sabotuji a věnovala se tomu, aby mi to pomohla odbourat.

Její laskavý, ale zároveň praktický přístup mě zahřál na srdci. Laskavě vyslechla a poradila reálné kroky, které mě dovedou k cíli. Po našich rozhovorech jsem cítila jistotu, že cesta, po které jsem se vydala, není jen bláznovství matky na mateřské, ale logickým a přirozeným vývojem ženy, která v sebe věří.

Děkuji velice a služby této úžasné ženy plně doporučuji.

Petra, tvůrkyně přírodních zahrad

Keď som minulý týždeň čítala krásnu referenciu od inej ženy, napadlo ma jediné - máme rovnaké problémy a spoločným menovateľom v ich riešení a bola aj u mňa alchymistka Šárka. Keď mi ponúkla štvortýždňový balíček S.T.A.Y. with Šárka, bola som nadšená.

Okrem pochybností o sebe samej, ktoré v tom čase nastúpili intenzívnejšie než inokedy, sa mi skomplikovala životná situácia a Šárkine konzultácie v kombinácii s vôňami mi pomohli zostať nad vecou a v kľude. Vlastne ten kľud pretrváva bez ohľadu na okolnosti doteraz. Naše štyri polhodinové stretnutia boli príjemnou kombináciou priateľského rozhovoru, intuitívnych vhľadov, koučovacích techník a praktických tipov.

Tie z vás, ktoré cítite, že vás láka nechať sa opečovať Šárkinou energiou, neváhajte.

Jana, na volné noze

TŘEŠNIČKY NA DORTU

Měla bych tedy správně napsat "třešničky na kurzu", to by ovšem nebylo ono. Jsem přesvědčená o tom, že Orákulum energetické tvorby vlastně šperkovat nepotřebuje. Dva bonusy jsem si pro vás nicméně  připravila. Krásně totiž celý kurz doplní. Co to je? 

Tiskové PDF s kartičkami, které, když si vytisknete a nastříháte, můžete si nosit s sebou a vytáhnout, kdykoliv budete potřebovat podporu. 

Voucher na 25 % slevu na jakoukoliv z mých esencí a konzultací.

Obě třešničky vám umožní zůstat stále v napojení na svůj proud. A o tom to vlastně všechno je. 

Máte ještě nějakou otázku? Napište mi na e-mail haj.sarka@gmail.com.


Principy energetické tvorby reality byly tisíce let dostupné pouze zasvěcencům. Ti je předávali dál, ovšem výhradně cestami, které vyžadovaly určitou úroveň vhledu a pochopení souvislostí. Uvnitř už dlouho vím, že jedním z těch šifrovaných klíčů k tvorbě naší reality je tarot. Ve skutečnosti tady není proto, aby nám pomohl budoucnost předpovídat. Je tady proto, aby nám pomohl naši budoucnost tvořit. Chcete zjistit víc? Těším se na vás v kurzu!