O mně

Děti vnímají život jako jedno velké dobrodružství. Tak, jak dospíváme, dobrodružství vytěsňují povinnosti, pravidla, rozumné a "správné" volby. O našem životě často rozhodují jiní lidé, společenské konvence a předsudky. Radost, lehkost a svoboda se vytrácí, ačkoliv je pro spokojený život nezbytně potřebujeme.


Kdykoliv to můžeme změnit a stačí málo k tomu, aby se nám lépe fungovalo, žilo, dýchalo. Všichni si to zasloužíme. Inspiruji druhé k tomu, aby si pro sebe vybírali to nejlepší za všech okolností.

Od dětství jsem toužila pomáhat lidem, aby byli zdraví a šťastní. Vystudovala jsem proto farmacii a nějaký čas mě práce v lékárně opravdu naplňovala. Můj život se změnil po porodu dcery.

Narodila se jako zdravé dítě, nezvládnuté poporodní komplikace a několikadenní balancování na hranici mezi životem a smrtí změnily úplně vše. Nezvládá to, co my ostatní, zvládá však mnoho jiného. Díky ní jsem začala o věcech přemýšlet jinak a v konfrontaci s omezenými možnostmi klasické medicíny přišlo pochopení, že tam, kde jsem, nikomu ke zdraví a spokojenosti nepomohu.

V té době začalo mé hledání. Potkala jsem, vyzkoušela a naučila se řadu metod, díky kterým se mi alespoň částečně dařilo posouvat svůj život žádoucím směrem. Přesto se mi z něj vytratila radost a měla jsem pocit, že celé bytí je jedna nekonečná dřina. Zvládala jsem mnohem více, než většina lidí okolo mě, z každé překážky jsem se dokázala poučit a najít pozitivní dopad, který pro můj život měla. Žila jsem život, o jakém mnoho lidí sní a přesto nebyla spokojená.

V jednu chvíli jsem se rozhodla, že už více nechci být úspěšnou řešitelkou nekonečné série sra.ek,  chci zažívat lehkost a radost. A pak jsem potkala Access Conciousness®. Byla jsem skeptická a neočekávala nic. Výsledky dosažené úplně jednoduchými nástroji mě mírně navnadily a probudily mou zvědavost. Jak to dopadlo je z mých stránek nejspíš jasně vidět. Berte je jako pozvánku ochutnat z bohatého menu to správné pro Vás.

Proč mě chtít jako svého průvodce

  • mám vhled a mnoho zkušeností z práce s lidmi na jejich tématech
  • jsem empatická a nesoudím Vás, prostě jsem Vám k dispozici
  • při sezeních Vám věnuji maximální pozornost a vnímám, na čem je třeba pracovat, tvořím čistící prohlášení Vám na míru a efekty sezení jsou tak pro danou chvíli maximální
  • mám smysl pro humor, nakazím Vás dobrou náladou a obdaruji svým úsměvem  
  • je pro mě běžné pracovat s lidmi s různým typem postižení
  • mám 10 leté zkušenosti s budováním a  řízením neziskové organizace, chápu potřeby manažerů a jsem zvyklá propojovat nepropojitelné, řešit neřešitelné
  • kromě terapií stále pracuji, jsem jedna z Vás a znám výzvy, které potkáváte každý den


Co jsem se na své cestě naučila

2000 kurz Synergetické reflexní terapie

2010 Základní a Pokročilý kurz EFT

2010 International postgradual medical training (IPMT Český Krumlov)

2006 - 2010 studium chirofonetiky

2012 Základní kurz Thetahealingu, Nástavbový kurz Thetahealingu, kurz Zhmotňování a hojnost

2013 Úvod do HANDLE přístupu a Základy HANDLE přístupu

2013 a 2018 Škola čichu

2016 Intuitivní aromaterapie s Mikaelem Zayatem

2016 Výcvik celostní smyslné masáže

2017 Kurz masáže zvukem tibetské mísy dle dr. Tsanga

2018 Kurz Access Bars®

2019 Kurz Access Energetický facelift ™ , dva opakovací kurzy Access Bars®, kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

2019 další kurzy Access Consciousness: Foundation, Relationship done different, ESSE, 3 day body class, řada callů narůzná témata s řadióu světových facilitátorů

2019 získání licence Access Bars® facilitátorky

2019 získání licence Access Facelift™ facilitátorky


Máte nějaké otázky? Podívejte se, co nabízím, nebo mi napište.