O mně

Na začátku většiny mých snů, které se staly skutečností, stála téměř vždy stejná věta, jen ji pronášel jiný člověk. Dnes když slyším "tohle se ještě nikomu nepovedlo, to nebude fungovat" mé srdce poskočí vzrušením, po tváři se mi rozlije zářivý úsměv a já vím, že to je přesně ta cesta, kterou půjdu. 


Narodila jsem se jako objevitelka. Kam má paměť sahá, vlastně neexistuje období, kdy bych fungovala jinak. A z vyprávění těch, kteří byli v mé blízkosti v době, kam má paměť nesahá vím, že ani tenkrát to nebylo jinak. Všechny mé objevitelské aktivity měly jediný limit. Pokud hrozilo, že se umažu, nebo si na sebe budu muset obléci nějaké nevábně vypadající oblečení, abych to mohla prozkoumat osobně, prostě jsem to delegovala. Naštěstí byl vždy po ruce někdo, kdo se to takové mise s radostí ponořil. 

Moje cesta k Heartfulness byznysu začala před 13 lety. Tehdy jsem se bez jediné hodiny vzdělání a zkušeností manažerských, ekonomických, či jakýchkoliv jiných relevantních, ocitla na pozici ředitelky začínající společnosti. A protože blízko nebyl nikdo jiný, kdo by se této role mohl ujmout, prostě jsem začala dělat potřebné kroky a doufala, že mě brzy někdo vystřídá. Než se tak stalo, uplynulo 11 let, během kterých se společnost dostala na 17 milionů roční rozpočet, měla desítky spokojených stálých klientů, zaměstnávala 33 lidí a skvělé vztahy se spolupracujícími partnery. Vyzkoušela jsem si v praxi mnoho inovativních přístupů, a troufám si říci, že výsledky dalece předčily původní očekávání. 

Tohle vše by vlastně nemuselo být nikterak výjimečné, kdyby nebylo jednoho detailu. Vše jsem vytvořila bez jakéhokoliv strategického plánu, o plánech a procesech jiných ani nemluvě. Veškerá rozhodnutí vycházela z mé intuice a z mého srdce. A když přišel tlak, přestat to dělat tak, jak je mi vlastní a začít to dělat tak, jak se to "dělat má", oznámila jsem svůj odchod a šla vstříc dalšímu dobrodružství. 

Musím se přiznat, že intenzivní zkušenosti z posledního roku mého působení v této roli, vedly nakonec i u mě k tomu, že jsem začala pochybovat. Pochybovat o sobě, o tom, jestli mám šanci se svým emočním a intuitivním nastavením uspět, když se postavím na vlastní nohy. A tak jsem se uklidila do ústraní a začala si budovat klientelu v rámci terapeutické praxe, se kterou jsem už dlouhé roky předtím koketovala. Vše běželo jak na drátkách, ovšem neuběhl ani rok, když přišla stopka pro veškeré offline aktivity. A během roku dalšího se mi pod rukama poskládal byznys úplně jiný, než jsem měla původně v plánu. Vesmír měl prostě evidentně plán vlastní. A když si Vesmír něco vezme do hlavy, můžeme ho jedině následovat. 


Pro co si ke mně klienti chodí?

Mezi mé klíčové dary patří síla, intuice, jasnost a láska. Se mnou je mnohem snazší uvěřit, že to, co jsem zvládla já, zvládnete také. 

Ačkoliv spiritualita je běžnou součástí mého života a dlouhou dobu jsem se věnovala studiu Vesmírných zákonů, jsem pevně nohama na Zemi a zejména ukazuji, jak toto vše uvést do praxe. 

Dokážu propojit zdánlivě nepropojitelné, vždy vidím cesty, v každé situaci. 

Jsem empatická a mám toho hodně za sebou, proto jedna věc, pro kterou si klienti chodí, je pochopení bez soudů. 

Mám zkušenosti terapeutické i manažerské, vedla jsem týmy, řídila projekty, věnovala se PR i HR. Na jednom místě tak získáte toto vše dohromady. 


Jaké mám vzdělání a praxi? 

Vystudovala jsem farmacii a několik let pracovala v lékárně. Zdraví a uzdravování mě nikdy nepřestalo zajímat. Od roku 2000 jsem absolvovala řadu kurzů terapeutických, mimo jiné tyto: 

Synergetické reflexní terapie, Základní a Pokročilý kurz EFT, studium chirofonetiky, Základní kurz Thetahealingu, Nástavbový kurz Thetahealingu, kurz Zhmotňování a hojnost, Úvod do HANDLE přístupu a Základy HANDLE přístupu, Výcvik celostní smyslné masáže, Kurz masáže zvukem tibetské mísy dle dr. Tsanga, Access Bars®, Access Energetický facelift ™ a další kurzy Access Consciousness: ESSE, 3 day body class

Jsem intuitivní leaderka s 13letou zkušeností ze všech oblastí řízení, včetně inovativních přístupů v HR a dalších oblastech. 

Lektorovala jsem řadu kurzů. 

Mou vášní jsou vůně a mám za sebou dva ročníky Školy čichu a seminář Intuitivní aromaterapie s Mikaelem Zayatem.


Má specialita

Opravdu zbožňuji vůně a elegantní a jednoduché nástroje, které nám pomáhají tvořit v co největší lehkosti. Přesně z těchto důvodů vznikly mé esence. Při jejich tvorbě kombinuji zkušenosti terapeutické, vášeň pro vůně a práci s nimi a znalosti z neurovědy ohledně fungování mozku. Účinky esencí, které již mají své majitelky, mě stále znovu překvapují. Vytvořila jsem rovněž svou řadu autorských esencí. 


Co o mně říkají mí klienti? 

"Šárko, cítím z Vás obrovskou sílu a nadhled. Dokážete říct přesně tu jednu větu, kterou člověk potřebuje slyšet v daný moment a celá situace se promění. Jste pevně ukotvená a je znát, že máte za sebou velkou spoustu zkušeností, byť jste mladá. A líbí se mi Vaše kouzla - jak s vůněmi, tak s energií."

"Šárko, jste velmi milá, moudrá a citlivá žena, která zároveň v sobě nese velké podporující pole životních zkušeností. Obdivuji vaši vnitřní sílu a grácii s jakou zvládáte zkoušky, které vám život připravil. Jste jedním z nejvíc inspirativních lidí, které znám. Zároveň i velmi všestranně nadaná. Vaše namíchané esence v sobě mají velikou léčivou sílu. Mě uchvátil i váš cit pro design u vytvořených doprovodných materiálů, váš cit pro jazykové formulace a v neposlední řadě i rozsah vašich znalostí a schopnost energetického napojení."  

"Pro mě jste v něčem zosobnění cesty. Jste inspirativní, silná a dokážete skvěle zorgan..... ehm, nasměrovat. Jinak mi velmi vyhovuje vaše energie. Takový pomalý, ale silný proud... máte pocit, že se nic neděje, ale z ničeho nic je to hotovo. Takže to ve finále vypadá jako kouzlo."

Zajímá vás, co můžeme vytvořit společně? Podívejte se na nabídku konzultací, vyberte si svou esenci, nebo mi  napište. Sledovat mě můžete rovněž na Facebooku, nebo se rovnou přidejte do mé skupiny. Těším se na vás!