Moje služby

Základním principem, ze kterého při své práci vycházím je fakt, že na energetické úrovni je vše v našem životě propojené. Ať se díváme na Váš život, či Váš byznys, vše vychází ze stejného zdroje - Vás samotných. Z tohoto úhlu pohledu Váš život = Váš byznys. Ve chvíli, kdy se ráno probudíte, jste ve svém byznysu, bez ohledu na to, zda si této skutečnosti jste vědomi, či ne. Už jen toto uvědomění promění mnoho. 

Konzultace a sezení
Konzultace a sezení

Chcete zjistit v čem spočívá Vaše jedinečnost, či co můžete udělat právě teď pro to, aby se Vám žilo lépe a radostněji? Pak naše společná cesta začíná právě tady.

Osobní vonná esence
Osobní vonná esence

Osobní vonná esence je kotvou při realizaci Vašich záměrů. Vzniká na základě Vašich vonných preferencí, záměru a mého napojení na Vás. 


Hvězdné orákulum
Hvězdné orákulum

Zajímá Vás, co by Vám Vesmír řekl v souvislosti s Vaší cestou? Kombinace mých intuitivních schopností a krásných karet ukáže mnoho z toho, co doteď zůstávalo skryté. 

Balíčky
Balíčky

Dlouhodobá spolupráce je vždy větším přínosem. Proto zvýhodňuji klienty, kteří jsou ochotní zavázat se své cestě a investovat energii do svého růstu. 

Harmonizace prostoru
Harmonizace prostoru

Prostor, ve kterém žijeme a podnikáme náš úspěch ovlivňuje víc, než si většina lidí myslí. Proto vyladění domova, či firemních prostor na energetické úrovni dokáže změnit hodně.