Kurzy

Jsem certifikovanou facilitátorkou metod Access Bars® a Access Facelift™, které jsem oprávněna předávat dále. Absolvováním kurzu se stáváte Access Bars® či Access Facelift™ praktikem a můžete tyto metod využívat pro své blízké i profesionálně, pro své klienty. Pro individuální předání metody či v případě zájmu o kurz v jiném městě mě kontaktujte.

Co kdyby změnit cokoliv ve svém životě byla jen otázka volby?

Co kdyby změna mohla být proběhnout harmonicky a s lehkostí?

Co kdyby existovala cesta, jak otevřít prostor tam, kde doteď byla zeď?

Co kdyby jste si mohli svůj život opravdu užít a ne jen prožít?

Certifikovaný kurz Access Bars®

Nabízím Vám příležitost naučit se za jediný den metodu, která Vám a Vašim klientům dá možnost harmonicky a s lehkostí proměnit celý svůj život. Osvojit si ji zvládne opravdu každý a používat ji můžete začít ihned po absolvování kurzu. Kurz Access Bars® Vám umožní položit základy Vaší práce s nástroji Access Consciousness®.

V průběhu kurzu zcela jistě absolvujete:

  • seznámení s metodou a nástroji AC, které využíváme na každodenní bázi
  • shlédneme insktruktážní video natočené přímo autorem metody Garrym Douglasem a jeho spolupracovníkem Dainem Heerem
  • za mé podpory a asistence 2 krát poskytnete a 2 krát obdržíte Bars sezení
  • naučíte se tři tělesné procesy
  • naučíte se jak a proč tvořit čistící prohlášení a jak pracovat s otázkami
  • získáte řadu praktických informací

Mým cílem je, aby každý, kdo odchází z mého kurzu dokázal s jistotou Bars aplikovat a věděl, jaké jsou základní nástroje Access Consciousness®a k čemu slouží.

Domů si kromě znalostí odnesete oficiální manuál Access Bars® v českém jazyce, mapy přístupových bodů, detailní vysvětlení a popsání jednotlivých bodů na hlavě. Získáváte také mou individuální péči a podporu i mimo kurzy, možnost účastnit se pořádaných výměn, sdílet zkušenosti a spolutvořit.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným Access Bars® praktikem a získáte certifikát, který Vás opravňuje aplikovat tuto metodu pro potřeby své, svých blízkých a svých klientů. Je jen na Vás, komu se rozhodnete být přínosem a co díky získaným dovednostem umožníte vytvořit sobě a druhým lidem.

S sebou potřebujete dobrou náladu, psací potřeby, teplé ponožky a větší svačinu na polední pauzu. Drobné občerstvení v průběhu kurzu (sladkosti a slanosti, voda, čaj apod.) bude volně k dispozici.

Cena kurzu je stanovena Access Consciousness® takto:

6 200.- Kč při prvním absolvování kurzu

3 100,- Kč pokud kurz opakujete

Děti do 15 let v doprovodu platící dospělé osoby mají kurz zdarma, do 18 let platíte polovinu kurzovného.

Těším se na Vás!

Aktuální termíny kurzů:

22.2.2020 9,30 - 18,30 hod Praha, Výstavní 19

21.3.2020 10,00-18,30 hod Žižkova 708, Příbram


Kurz Access Faceliftu™


Access Facelift™ je tělesný proces Access Conciousness, který Vaše tělo bude milovat. Velmi jemná a pečující procedura zve Vaše tělo k fungování ve větší lehkosti. Přirozeně omlazuje a pozvedá vše, co pozvednout vyžaduje, ať je to partie Vašeho těla, či Vaše nálada. Obnovuje a prohlubuje spojení s tělem a jeho samoregenerační schopnosti.
Tento tělesný proces je využíván v masážních a kosmetických salónech po celém světě, může být vítaným obohacením praxe těchto profesionálů.

V průběhu kurzu se naučíte Access Facelift™, dvakrát jej dáte a dvakrát sami zažijete. Samozřejmostí jsou skripta, přehledné schéma s doporučenými pozicemi rukou, občerstvení a podpora také po absolvování kurzu.

Vaše investice je stanovena Access Conciousness pro letošní rok na 5350 Kč. Děti do 16 let kurz absolvují zdarma, mládež do 18 let za polovinu ceny, pokud kurz opakujete, platí rovněž poloviční cena.

Své místo si rezervujte na e-mailu haj.sarka@gmail.com.

Těším se na Vás.

Aktuální termíny kurzů


7.3.2020 10,00-18,00 Žižkova 708,  Příbram