Konzultace a sezení

Provázím ženy, které mají odvahu objevovat sebe a cesty, kterými před nimi ještě nikdo nešel. Nabízím dva způsoby společné práce.

Co spoluprací se mnou získáte? 

* Ukáži Vám zcela nový pohled na Vás, Váš život a byznys. Mám dar vidět jedinečnost a potenciál každého člověka. To však jen pro začátek. Pozvu Vás na cestu, která Vám umožní prožít si vše na vlastní kůži a integrovat do Vašeho života, aby to nebyla jen teorie. 

* Společně převyprávíme Váš příběh tak, že budete žasnout nad tím, jak dokonale vše dává smysl a přepíšeme ty části, ve kterých jste přenechali hlavní roli strachu, pochybám a pocitům viny, aby nad Vámi ztratily moc. 

* Vyřadíme z Vašeho slovníku slova BOJ a DŘINA a Vy zjistíte, že elegantní nástroje použité ve správný čas vytvoří úplně jinou realitu.

* Vedle mě uvěříte, že dokážete cokoliv, pro co se rozhodnete a zjistíte, že uvnitř dávno víte, jak na to. 

* Budeme se bavit a užijeme si to. 

Půjdeme kousek cesty společně? 


Energetické vyladění

* Podíváme se na to, jak se Vám daří v jednotlivých oblastech Vašeho života, či Vašeho byznysu, najdeme a odstraníme příčiny stagnace na energetické úrovni.

* Vyladíme všechny části Vašeho energetického systému (mysl, tělo, srdce a duše), tak aby spolupracovaly, protože pak budou vysílat na stejné frekvenci a budou pracovat pro Vás a ne proti Vám. Mimochodem, také Váš byznys je energetický systém, jehož jednotlivé části by měly spolupracovat. 

Konzultace a sezení probíhají osobně, či on-line a trvají obvykle cca 1,5 hodiny. Doporučuji si po nich již nic důležitého neplánovat a vytvořit prostor, aby tělo mohlo v klidu integrovat prožitky ze sezení. 

Vaše investice činí 2000 Kč. 


S.T.A.Y. with Šárka

S.T.A.Y. with Šárka, neboli Small Talks About You je balíček 4 navazujících konzultací. V rámci tohoto balíčku získáte mou měsíc trvající podporu pro Vás. 

Celkem 4 telefonická setkání v délce 30-40 minut vždy po týdnu tak, aby efekt byl maximální. Co od těchto setkání čekat? Prostor sdílet to, co aktuálně řešíte, ujasnit si svůj směr, podívat se na to, co hýbe Vaší realitou, jinak. Vždy cítím, co je aktuálně největším přínosem a tak při těchto rozhovorech získáte v různém poměru: 

- energetický lifting Vašeho sebevědomí a sebehodnoty 

- vhled do aktuálního dění okolo Vás a aktuálních témat pojmenování kroků, které jsou na řadě a čekají ve Vašem energetickém poli, až si jich všimnete :-) 

- práci na tom, co Vás blokuje praktické tipy, které můžete ihned uvést do reality

Budete mít k dispozici mé největší dary - silnou intuici, zkušenosti s praktickou aplikací Vesmírných zákonů ve hmotě a realizací vizí a snů. Jsem motivátorka, inspirátorka a zkušenosti, které předávám, jsou na vlastní kůži získané. Vidím cesty i tam, kde jiní vidí zdi. Tam, kde je to třeba zařazuji krátké terapie, které umožní zpracovat případné strachy, bloky atd. Na tomto tripu se nudit nebudete a až skončí... vystoupíte do jiné reality. 

P.S. Emergency messages přes Messsenger či e-mail v průběhu možné.

Příklady témat, která jsme s klientkami procházely za uplynulé týdny: únava a zahlcenost, nedostatek víry v sebe a svůj byznys, témata související s jedinečností, energetické principy tvorby vztahů a byznysu a další.

Vaše investice činí 1600 Kč  při objednávce do 31.12.2020, poté 3000 Kč.