Konzultace a sezení

Provázím ženy, které mají odvahu objevovat sebe a cesty, kterými před nimi ještě nikdo nešel. 

Co spoluprací se mnou získáte? 

* Ukáži Vám zcela nový pohled na Vás, Váš život a byznys. Mám dar vidět jedinečnost a potenciál každého člověka. To však jen pro začátek. Pozvu Vás na cestu, která Vám umožní prožít si vše na vlastní kůži a integrovat do Vašeho života, aby to nebyla jen teorie. 

* Společně převyprávíme Váš příběh tak, že budete žasnout nad tím, jak dokonale vše dává smysl a přepíšeme ty části, ve kterých jste přenechali hlavní roli strachu, pochybám a pocitům viny, aby nad Vámi ztratily moc. 

* Podíváme se na to, jak se Vám daří v jednotlivých oblastech Vašeho života, či Vašeho byznysu, najdeme a odstraníme příčiny stagnace na energetické úrovni.

* Vyladíme všechny části Vašeho energetického systému (mysl, tělo, srdce a duše), tak aby spolupracovaly, protože pak budou vysílat na stejné frekvenci a budou pracovat pro Vás a ne proti Vám. Mimochodem, také Váš byznys je energetický systém, jehož jednotlivé části by měly spolupracovat. 

* Seznámíme se s jednotlivými členy Vašeho týmu. I když je Váš byznys "one woman show", neboli stojí jen na Vás, máte k dispozici a řídíte tým. Naučím Vás je identifikovat a zapojit přesně tam, kde je jejich místo. Nemusím asi říkat, že nechat "drama girl" řídit poradu nevytvoří víc. 

* Vyřadíme z Vašeho slovníku slova BOJ a DŘINA a Vy zjistíte, že elegantní nástroje použité ve správný čas vytvoří úplně jinou realitu.

* Vedle mě uvěříte, že dokážete cokoliv, pro co se rozhodnete a zjistíte, že uvnitř dávno víte, jak na to. 

* Budeme se bavit a užijeme si to. 

Půjdeme kousek cesty společně? 

Konzultace a sezení probíhají osobně, či on-line a trvají obvykle cca 2 hodiny. Doporučuji si po nich již nic důležitého neplánovat a vytvořit prostor, aby tělo mohlo v klidu integrovat prožitky ze sezení. 

Vaše investice činí 1000 Kč/hodinu.