Kompas

Potřebujete se posunout, ovšem nevíte, kudy do toho?

Ztrácíte se v nabídce terapií, mentoringů, zkoušíte a pořád to není úplně ono?

Nevíte, jestli raději pracovat na mindsetu, nebo léčit vnitřní dítě?

Klíč k těmto odpovědím leží ve vás. Vtip je v tom, že každý z nás potřebuje něco trochu jiného a co funguje jednomu, druhému prostě nemusí stačit a skvělého efektu dosáhne úplně jinou cestou. A proto je tady Kompas. Jedná se o vhled do vaší situace, do vašeho energetického systému, na základě kterého vám řeknu, kde je příčina (příčiny) zaseknutí a kudy z labyrintu ven. Pracovat na mindsetu, když příčinou záseku jsou nezpracované emoce, je ztráta času, energie a peněz a naopak mindsetovou záležitost nevyřeší potní chýše. 

CO KOMPAS UKÁŽE?

Někdy nám stačí slyšet pohled zvenku, aby přišlo uvědomění, a pak se dokážeme posunout sami. Někdy potřebujeme podporu někoho dalšího. Kompas ukáže, na čem je třeba pracovat a díky němu pak půjdete za člověkem, který vás podpoří tam, kde potřebujete. Někdo půjde za koučem, někdo za terapeutem, jiný za mentorem a další do lesa. Ušetříte čas, energii a peníze a tohle vše budete moci investovat jinak. Samozřejmostí je také má podpora při případném výběru dalšího profesionála tak, abyste spolu ladili (sama terapie také dělám, takže v případě enormního zájmu je možnost pokračovat se mnou). A mimo to transformační bude jak naše setkání, tak zaslaná nahrávka. 

 JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Potkáme se spolu na cca 30 minut na telefonu a zmapujeme terén. Pak budu pracovat sama a udělám si analýzu vašeho energetického systému, nastavení a vhled do aktuální situace. Kombinuji přístupy, které jsem si sestavila pro své klienty, akášické vhledy, práci s tarotem, šamanskými a dalšími kartami. Pak vám nahraji nahrávku, ve které shrnu svá zjištění, abyste se k nim mohla kdykoliv vracet. Vše uzavřeme 30 minutovou konzultací po telefonu, zodpovím případné dotazy a probereme vaše možné první kroky.

Chci nasměrovat!