Kolo roku ve vůních

Téměř všichni slavíme Vánoce, Velikonoce, pálíme čarodějnice, ovšem často bez hlubšího přemýšlení o kontextu toho všeho. Střídání ročních období bereme jako samozřejmost a málo přemýšlíme o tom, co by nám přineslo, sladit se víc s rytmem přírody a Země. Přitom každé období nese specifickou energii a znalost těchto souvislostí nám umožňuje využít každé toto období přesně k tomu, co nese. 

Snažíme se všemožně dostat se na vlnu, která nás ponese a hledáme a zkoušíme řadu cest. Ta nejpřirozenější, tedy naladit se na rytmus roku mnoho lidí vůbec nenapadne a přitom je to opravdu jednoduchá cesta, jak jít s proudem a vnést do svého života více lehkosti a plynutí. 

Pro letošní rok mi přišla inspirace na sérii 8 esencí, které budou mít formu aura kondicionéru. Každá esence bude jiná, ponese specifickou energii a bude mít svou barvu. Pro každou esenci vytvořím originální vůni, kterou ji provoním. Esenci vytvořím na základě svých již vyzkoušených esencí, včetně Rozkvétání ženy, tato tvorba ovšem půjde ještě mnohem dál. Použít ji doporučuji jak na aplikaci do aury, tak v prostoru, kde trávíte nejvíc času (pracovní stůl, postel atd.) Může samozřejmě být součástí rituálů a magických záměrů, fungovat ovšem bude i bez nich. 

Tato série bude limitovaná, bude ji tvořit 22 kusů pro každé provedení. Jeden si nechávám pro sebe, 21 jich tedy půjde do světa k ženám, které si zavolají. Kromě esence každá obdrží návod a také mnou vytvořený vhled pro období mezi dvěma svátky, aby bylo možné podpořit procesy na úrovni těla, mysli, byznysu a dalších oblastí tak, aby energie toho kterého období mohla být využita na maximum.

Esence podpoří uzemnění, napojení, harmonizuje a zaceluje auru a posiluje v ní kvality, které jsou v daném období důležité. Stejně funguje také v prostoru, ve kterém je použita.  

Esenci obdržíte v luxusním skleněném flakonu o objemu 50 ml, cena esence včetně návodu a aktuálního vhledu je 1222 Kč, je možné si rezervovat celou sérii a pak s Vámi vždy budu počítat, nebude nutné znovu objednávat, platit budete každou esenci zvlášť a cena pro Vás bude stále stejná. 

První esencí byla žlutá pro Imbolc (Světlo), druhou zelená pro Ostaru (Život), třetí růžová pro Beltain (Láska), čtvrtou olivová pro Lithu (Síla),  pátou zlatá pro Lammas (Hojnost) a šestou červenozlatá pro Mabon (Harmonie). 

Aktuálně je dostupná purpurová kráska pro Samhain (Alchymie) a je pro opravdové fajnšmekry, není to žádná lehká voda.