Hvězdné orákulum

Mým největším darem je intuice a pokud ji propojím s mými oblíbenými divinačními nástroji - různými druhy orákula- ukazují se často skutečnosti, které doteď byly hluboko skryté. K práci používám karty tarotové, fraktálové, světelné a šamanské. V žádném případě nevykládám budoucnost, obrazy, které se vyjevují, jsou zprávy z Vašeho podvědomí, které Vám ukáží, jakou realitu aktuálně tvoříte díky svému vnitřnímu nastavení.

Karty jsou tady pouze ukazatelem směru, kam se mám dívat a otevírají dveře k hlubokým vhledům, které Vám umožní změnit signál, který podvědomě vysíláte jako objednávku toho, co chcete ve své realitě tvořit. V průběhu výkladu vytvářím prostor pro přepis Vašich limitujících přesvědčení a bloků přesně ve chvíli, kdy se ukazují. Nejedná se tedy v žádném případě o konstatování neměnných faktů, tato hra s obrázky má potenciál pohnout Vaším světem a umožnit pozitivní změny v jinak nepřístupných úrovních Vaší psyché. Samozřejmě v případě potřeby zapojuji stejné nástroje jako u jiných sezení.

Tato služba může být poskytnuta osobně, či on-line, trvá cca 90 minut a doporučuji ji plánovat až na závěr dne, aby v průběhu spánku mohlo dojít k integraci procesu.

Výměna energie činí 1500 Kč, v tomto případě platíte předem.