Heartfulness byznys

Pravděpodobně znáte pojem "mindfulness", kterým je označovaná všímavost a je stále rozšířenějším přístupem. Oproti tomu "hertfulness", jakkoliv i tento směr existuje, zdaleka takovou popularitu nemá. Mně si toto slovo našlo vlastně samo. Přišlo ke mně jako odpověď na otázku, jak nazvat svůj přístup k tvorbě byznysu. Trvalo řadu měsíců, než se poskládaly všechny kousky skládačky, která nebyla kompletní. Až na jedné procházce lesem, kde jsem se pokoušela do slov převést  to, co vím srdcem, se zrodil Heartfulness byznys.

V mém jazyce "heartfulness" znamená vnímavost. A je asi zřejmé, že tou částí nás, která hraje hlavní roli v tomto přístupu, je srdce jako náš střed a také jako zprostředkovatel komunikace s tělem, myslí a duší. Heartfulness byznys (HB) je holistický přístup, který vidí nás jako srdce - střed - byznysu, který tvoříme. My jsme zdrojem všeho, co se děje v našem životě i byznysu a z pohledu HB je náš život náš byznys, není to oddělené. 

Heartfulness byznys ukazuje, že pokud tvoříme ze všech nám dostupných úrovní  (energetické, emoční i hmotné), dokážeme s naprostou lehkostí dosahovat výsledků, které zvenku mohou vypadat trochu jako kouzlo. Kouzlo ovšem spočívá v tom, že zapojujeme veškeré nástroje, které máme k dispozici, včetně těla, mysli,  intuice a duše. Jsme ochotni být přítomní s energií našeho byznysu a jdeme  do akce přesně tehdy, kdy to vyžaduje aktuální dění, nikoliv na základě plánů a strategií. HB zahrnuje vnímavost k sobě, svému tělu a jako bonus nám pomáhá nám vnímat a rozvíjet naši jedinečnost, autenticitu a také naši ženskost. 

Ano, je to opravdu ženská  cesta k tvorbě byznysu. Plně respektuje specifika ženského fungování a umožňuje nám vidět, že také emočně a intuitivně založené ženy mohou být úspěšné cestami, které podle mnohých s byznysem nejdou dohromady. Je to přístup pro ženy, které potřebují cítit svůj byznys, být propojené s jeho esencí. Je to cesta k byznysu, který bude těšit vaše srdce i duši. A má mise je podporovat vás na ní, ovšem jen tak dlouho, dokud nedokážete jít dál samy. Společně postavíme vaše sny na nohy.