Harmonizace prostoru

Pokud chceme být při tvorbě života v radosti a hojnosti opravdu úspěšní, nemůžeme při práci na realizaci svých záměrů opomenout vliv prostoru, ve kterém žijeme a pracujeme. Jedná se o jednoduchý způsob, jak rapidně podpořit tvorbu vytoužené reality, jeho vliv je stejně velký, jako vliv našeho vnitřního nastavení, činí celých 33,3 %. Pokud nepracujeme s prostorem, připravujeme se o podporu, která je nezastupitelná a jinou cestou ji nezískáme. 

Existuje řada cest, které ukazují, jak pracovat s barvami, s doplňky, jak rozmístit nábytek a jak nastolit a udržet pořádek. Jsou nicméně vlivy, které tyto postupy neobsáhnou. Mluvím samozřejmě o energetické zátěži prostoru. Všimli jste si někdy, že jsou místa, kde přes všechna opatření stále vzniká nepořádek, na kterých se necítíte dobře? Bohužel není dostačující, ladit prostor pouze na fyzické úrovni, odstranit prach a nečistoty. Mnohem větším problémem je přítomnost energetického balastu, který vzniká a hromadí se díky emocím a negativním prožitkům těch, kteří v něm kdy pobývali. 

Dobrá zpráva je, že zbavit se tohoto nepořádku není výrazně složitější, než u prachu a nečistot a ráda Vás v tom podpořím. 

Budu potřebovat plánek prostor, které chcete zharmonizovat. Podobně, jako se napojuji na své klienty při on-line sezeních, napojím se i na Váš prostor, najdu problematická místa a následná harmonizace proběhne v několika krocích. 

1. Namíchám vykuřovadlo na míru Vašemu prostoru a jeho zátěžím a podle Vašich preferencí mu dám takovou formu, aby bylo pro Vás snadné ho použít. 

2. Kromě vykuřovadla vytvořím také vonnou esenci ve formě vysokovibračního osvěžovače vzduchu na podporu Vašich záměrů. 

3. Udělám energetickou práci ve Vašem prostoru a nahrávku, kterou budete moci opakovaně použít. 

4. Individuálně je v případě potřeby možná také tvorba prostorového zářiče, případně rituálu, či vizualizace na míru.  

5. Vypracuji zprávu pro Vás a spolu s vykuřovadlem, osvěžovačem vzduchu a instrukcemi odešlu na Vaši adresu, nahrávku pošlu přes Úschovnu.

6. Na závěr si zavoláme a dokončíme celý proces způsobem, který s ohledem na jeho průběh bude žádoucí.

  Vaše investice činí: 3 000 Kč u prostor o velikosti do 60 m2

                                   4 000 Kč u prostor o velikosti do 100 m2

                                    u větších prostor je cena stanovena individuálně