ESSE

ESSE neboli energetická syntéza strukturálního vtělení je poměrně nový způsob práce s tělem, který kombinuje techniky Access Conciousness s dotekem.

Do našeho těla se v průběhu života ukládají nezpracované emoce, vzpomínky, traumatické zážitky, ovšem také soudy, ať naše vlastní, či cizí. Toto vše vytváří v těle omezení, která více, či méně ovlivňují ať naše tělo, jeho pohyblivost a vzhled, tak celý náš život, protože pokud jsme stažení a v křeči, tvoříme z tohoto prostoru vlastně vše.

Velmi důležitou, i když moderní medicínou poměrně opomíjenou tkání, jsou fascie. Fascie obalují každý sval, každý orgán a tyto jednotlivé fascie jsou součástí velkého fasciálního obalu, který se nachází přímo pod kůží. Na stavu této fasciální sítě závisí v našem těle to, jak se pohybujeme, to jak stárneme, to kde a jaké se nám tvoří vrásky,  kontrakce v těle, do určité míry také fungování vnitřních orgánů. A právě fascie jsou jedním ze systémů, které oslovujeme při práci s ESSE.

ESSE má schopnost postupně doslova rozpustit omezení, která jsme si uložili do těla, obnovit proudění energie tam, kde je omezené, obnovit naše společenství s tělem. Energii ESSE vždy tělo směřuje tam, kde ji nejvíce potřebuje, působí na svaly, klouby, orgány, ovšem také jizvy po zákrocích, či poranění těla.

Energie ESSE je pro tělo velmi výživná a uvolňující a nemusíte mít žádný zásadní problém, abyste z ní mohli mít velký přínos. Vrací našemu tělu lehkost a vrací lehkost i do dalších oblastí našeho života, postupně zjišťujeme, že se mění jak naše fungování v těle, tak naše vztahy a celková spokojenost s naším životem.

ESSE sezení trvá přibližně hodinu a každé je jiné, neexistuje přesně daný postup, ESSE praktik vždy následuje energii těla.

Dopřejte si setkání s energií, kterou Vaše tělo bude milovat. Chcete-li více lehkosti, vyberte si svůj termín.