Brainstorming

Máte nápad a potřebujete ho s někým probrat? Zastavují vás pochybnosti, obavy, nebo potřebujete pohled zvenku na vaši situaci? Hodila by se vám taková malá podpora v tom, co děláte? 

Právě pro vás je tady série krátkých hovorů. Navazuje na mou službu S.T.A.Y. with Šárka, jen je víc zaměřená na byznys a méně na mindset apod.

V rámci tohoto balíčku získáte mou měsíc trvající podporu pro vás a na vaše téma. Celkem 4 telefonická setkání v délce 30 minut vždy po týdnu tak, aby efekt byl maximální. Co od těchto setkání čekat? Prostor sdílet to, co aktuálně řešíte, ujasnit si svůj směr, podívat se na to, co hýbe Vaší realitou, jinak. Při těchto rozhovorech získáte v různém poměru:

- energetický lifting Vašeho sebevědomí a sebehodnoty

- vhled do aktuálního dění okolo Vás a aktuálních témat pojmenování kroků, které jsou na řadě a čekají ve Vašem energetickém poli, až si jich všimnete :-)

- praktické tipy, které můžete ihned uvést do reality

Budete mít k dispozici mé největší dary - jasnost, silnou intuici, zkušenosti s praktickou aplikací Vesmírných zákonů ve hmotě a realizací vizí a snů. Jsem motivátorka, inspirátorka a zkušenosti, které předávám, jsou na vlastní kůži získané. Vidím cesty i tam, kde jiní vidí zdi. 

Na tomto tripu se nudit nebudete a až skončí... vystoupíte do jiné reality. 

Tohle je přesně pro mě!