Alchymická esence

Každý z nás se rodí se specifickou esencí své duše. Když přijdeme na svět, jsme s ní plně propojeni. V průběhu času toto spojení ztrácíme a zapomínáme na to, kdo jsme doopravdy. Je čas si zase vzpomenout? 

Alchymická esence je zatím vrcholem mé tvorby. Používám pro ně svůj autorský koncept esencí z rostlin a stromů z Brdských lesů a luk a tajnou ingredienci, které říkám šestý element. Začínám tím, že si dělám vhled do vaší situace a na základě tohoto vhledu tvořím. Každá z celkem 28 jednotlivých esencí nese specifickou kvalitu a vybírám intuitivně ty z nich, které energeticky podpoří působení esence. Pak ji provoním směsí éterických olejů vytvořenou jen pro tuto příležitost a dostane barvu, díky které její účinek bude směřovat tam, kde je třeba. 

Co od téhle krásky čekat? Osobně ji používám cca 3 měsíce. Za tu dobu elegantně odstřihla vše, co mě zatěžovalo, když se dívám zpět, nestíhám se divit, s jakou lehkostí mě opustilo tolik věcí, o kterých jsem si myslela, že ke mně patří, nebo je musím držet. Zároveň mě jemně směruje tam, kde je má cesta, tam kde mohu plně využívat svůj potenciál. Nakonec i Heartfulness byznys je něco, k čemu jsem došla touto v rámci práce s Alchymickou esencí. Nadto přestože okolo mě je aktuálně opravdu rušno, vcelku snadno si udržuji radostné naladění. Podobné zkušenosti mají i další její majitelky. Tyto esence tvoří číslovanou řadu, často odkazují ke konkrétnímu místu na Zemi, či mimo ni. 

Součástí balíčku je: 

-1 x 50 ml alchymické esence 

- 1x 1 ml vonné esence, případně esence naředěné v jojobovém oleji

- nahrávka s mými vhledy, tipy, prožitky v průběhu její tvorby a vzkazy pro vás

- "Rodný list" obou esencí se složením 

Tohle je přesně to, co chci