Access Energetický facelift ™

Access Energetický facelift ™ je tělesný proces, který dokáže eliminovat účinky stárnutí, stresu a gravitace na našem obličeji a v těle. Díky jeho působení se můžeme cítit a vypadat mladší, mít více energie a to bez skalpelu, laseru, botoxu a dalších moderních vymožeností.

Naše tělo je výsledkem toho, jak se k němu chováme, jak o něm a o sobě přemýšlíme, jak žijeme a čemu věříme. Naprosto dokonale zviditelňuje navenek to, co se děje uvnitř. Stárnutí jako takové je dáno stresem, ukládáním nezpracovaných emocí v těle, v obličeji a v neposlední řadě přesvědčením, že stárnout je nezbytné. Co když je stárnutí program, kterému jsme uvěřili?

Access Energetický Facelift ™ nám umožňuje postupně odstranit všechny negativní úhly pohledu na nás, naši krásu a stárnutí. Pracuje s dotekem a řadou frekvencí, které obnovují proudění energie v těle a jeho samoregenerační schopnosti. Omlazuje náš obličej a také naše tělo zevnitř. Výsledkem je mladší, zářivější vzhled, větší spokojenost se sebou, svým tělem, vymizení potřeby se hodnotit, porovnávat a posuzovat.

Jedná se o velmi pečující a jemnou proceduru, kterou těla opravdu zbožňují. Při opakované aplikaci se může zlepšit Vaše propojení s tělem, lépe vnímáte, co potřebuje a jak na tom je, stane se Vaším spojencem.

Takto se mohou projevit účinky procesu Access Energetický facelift™:

  • uvolněnější vzhled i chování, méně viditelné vrásky a rýhy v obličeji
  • hladší a pevnější kůže na obličeji, krku dekoltu
  • zlepšení duševní pohody
  • může se zlepšit vidění do dálky
  • jsme laskavější ke svému tělu a lépe se o něj staráme

Délka sezení je přiližně 60 minut a samozřejmě je individuální. Tento tělesný proces je opravdu velmi laskavý a vřele doporučuji nejen všem ženám jako součást péče o sebe.

Pokud chcete zažít tuto velmi pečující, hluboce uvolňující a relaxační proceduru na vlastní kůži, rezervujte si svůj termín, ráda Vás opečuji.