Access Consciousness®


Access Consciousness® je metoda nabízející jednoduché nástroje, které může použít prakticky kdokoliv.  Access  Consciousness  v překladu znamená "přístup k vědomí" a umožňuje nám najít cestu, kterou jsme doteď neviděli.

My sami bez nadsázky víme vše. Naše přirozené vědění je však zastíněné řadou neproduktivních myšlenek, přesvědčení a názorů. Díky tomu máme tendence reagovat na podobné situace stále stejně a tak se v nich cyklíme pořád dokola. 

Nástroje Access Consciousness® nám otevírají jiný pohled na náš život a všechny jeho oblasti. Umožní nám vidět sami sebe jako svou nejvyšší autoritu a posilují v tom, najít sami takové řešení naší situace, které vychází z nás, našeho vědění a způsobem, který právě pro nás bude fungovat nejlépe.

Již i věda potvrzuje, že vše začíná v hlavě, proto jedině změna myšlení přináší změnu životních okolností. Access Consciousness® nám nabízí možnost otočit kormidlem svého života do klidných a bezpečných vod a i občasnou bouřku zvládnout s větší jistotou.  

"Vědomí je schopnost být přítomen ve vašem životě v každém okamžiku, aniž byste soudili sebe nebo někoho jiného. Je to schopnost přijímat všechno, nic neodmítat a vytvořit vše, co budete v životě chtít - víc, než v současnosti máte, a mnohem víc, než si dokážete představit."

                                                               - Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness           

Více informací o jednotlivých nástrojích najdete u příslušných položek v menu, případně mě kontaktujte.